Штанга (крила) Spray на обприскувач 28 м

Штанга (крила) Spray 28 м для переобладнання обприскувачів  

ОТРИМАЙ КОМПЕНСАЦІЮ 25%

за покупку штанги SPRAY виробництва ТОВ «НВП «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Русский язык

 

Штанги Spray 28 м для обприскувачів 

Переваги нашої штанги полягають в наступних особливостях: 

Штанга має збалансовану масу, що дозволяє уникнути пошкоджень і зайвого тиску на грунт. Виготовлена ​​з високоякісного металу з високим ступенем антикорозійного покриття.

1. Штанга гідравлічна, підйом і розкладання здійснюється за допомогою гідравліки трактора.

2. Механізм параллелограммной підвіски з двома гідроциліндрами дозволяє плавно змінювати висоту штанги від 0,7 до 2,3 метра навіть під час руху. 

3. Штанга не плоска, в розрізі перша несуча секція виготовлена у вигляді трапеції (що дозволяють жорстко скріпити конструкцію) друга і третя секція має об’ємну конструкцію у вигляді силового трикутника.

4. Унікальна особливість штанги Spray. Кожне крило обладнано незалежною підвіскою, блок амортизаторів і пружин виключає пошкодження в місцях кріплення до задньої рамці.

5. Штанга має Маятниковий механізм стабілізації.  Працює за принципом маятника, гасить всі коливання за рахунок маси протилежного крила. 

6. Стабілізація маятника збалансованна завдяки газомаслянним камазовським і пружинним амортизаторам двостороннього типу дії що робить роботу штанги більш плавною.

7. Штанга обладнана «Механізмом компенсації горизонтальних навантажень». Під час набору швидкості крила по інерції йдуть назад, а під час зупинки вперед, механізм за допомогою пружин приймає на себе всі динамічні навантаження.

8. З огляду на ширину і масу крил, штанга 24 і 28 м обладнана «тросовий механізм» , він дозволяє стабілізувати роботу крил на нерівних ділянок і задіяти більше маятник.

9. При зіткненні з перешкодою крайніх запобіжних секцій допускає відхилення секцій до 90˚ в горизонтальній площині з наступним поверненням в початкове положення.

Кут нахилу

конструкція передбачає установку додаткового обладнання яке дозволяє регулювати кут нахилу штанги під час руху з огляду на ландшафт поля. (Додаткова опція)

 

P1080732-1 P61116-155939-1 P61116-155922-1 IMG_20160305_115436-1 05022016679-1