IBIS-2500-24

    img_8355

Обприскувач самохідний Boguslav IBIS-3000-24

• Ємність бака 3000 л
• Штанга шириною 24 м
• Привід на 2 або 4 колеса та двошвидкісна коробка передач
• Кліренс висотою 1,50 — 1,70 м
• Регулювання ширини осей в залежності від виду культури
• Управління штангами за допомогою комп’ютерної системи DPA
• Ультра-низька вага та компактний розмір
• Незалежна амортизація дозволяє працювати на швидкості до 30 км/год.
• Достатнє освітлення для роботи вночі вже в базовій комплектації

Кліренс

IBIS-3000-24  має кліренс в базовій комплектації 1500мм, на вибір можливий кліренс 1700 дозволяє підібрати оптимальний варіант для всіх зернових культур. В особливості для високорослих культур, таких як ріпак, соняшник та кукурудза, де високий кліренс спрямований на запобігання пошкодженню культури в процесі обробки.

novyy_risunok(1)

                                                                Підвіска

Незалежна гідравлічна задня підвіска та незалежна передня підвіска трикутного типу. Безпека та комфорт на дорозі та висока швидкість роботи — понад 20км/ч.

                                                                  Рама

Особлива увага приділена захисту від корозії. Повний цикл захисного покриття включає, окрім піскоструменевої обробки, 8 циклів очищення, 2 антикорозійних покриття та 2 шари порошкового безрозчинникового епоксидного лаку з запіканням його при температурі 190°С.

 1-7

                                                                                                                                     Двигун Perkins 145 к.с.

Надійний та потужний, розміщений в ексклюзивному та компактному відсіку. Легкий доступ для обслуговування та забезпечує відмінний акустичний комфорт. Окрему контури охолодження двигуна, гідравлічного масла та кондиціонування повітря.

Найвища якість гідравлічних компонентів без компромісів – гідромотори Poclain та гідронасоси Sauer – надійність від світових лідерів

5                                                                              Комфортні умови роботи

Обприскувач дозволяє скористатися всіма перевагами кабіни останнього покоління: просторість, виняткова звукоізоляція (рівень 67Дб), відмінна оглядовість, пасажирське сидіння, централізоване освітлення, пневматичне сидіння Krammer, строгий і елегантний внутрішній дизайн та передова система клімат-контролю. Сходи в кабіну керуються гідравлічно

 

                                                                                                        Електронне управління з GPS та автоматичними секціями5v

Всі процеси управління машиною та процесом обприскування повністю автоматизовані та здійснюються з кабіни водія за допомогою компютера  ARAG Bravo 180 також можливо додатково встановити компютер останнього покоління ARAG Bravo 400S з вбудованим GPS навігатором та системою автоматичного вимикання секцій.Основні функції: зміна норми внесення, контроль кількості внесення, електронні карти полів, розрахунок полів, відеоконтроль за штангами і т.д. На дисплеї розміром 5.7” Відображується вся необхідна інформація. Легке зберігання даних про виконану роботу: внутрішня пам’ять 2 GB, 2 USB-порти та SD роз’єми.

                                                                                                                                             Штанги1369

Гідравлічна штанга 24 м випускається з  системою гідропневматичної амортизації (з азотним акумулятором) та ефективну систему самовирівнювання. Таке виконання, разом з амортизуючим паралелограмним механізмом та незалежною підвіскою коліс дозволяє працювати на високій робочій швидкості без втрати якості обприскування. Система незалежного складування штанг дозволяє долати перешкоди в процесі роботи. Запобіжне з’єднання секцій запобігає ушкодженню штанги у випадку різких поштовхів форсунки розміщені всередині штанги та повністю захищені від контакту з перешкодою.

 

 

 

ТЕХНИЧЕСКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

1. Ширина штанги, м   24
2. Емкость бака, л 3000
3. Двигатель Perkins, л.с. 145
4. Максимальная скорость, км/ч 36
5. Высота установки штанги, м  2.5
6. Размер шин  13,6х38
7. Клиренс, мм 1500-1700
8. Ширина колеи, мм  2250-2500-2700-3000
9. Вес, кг 4700
10. Длина, мм 6100
11. Радиус поворота, мм 6500

 

Оставьте комментарий

КОММЕНТАРИИ (required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Name (required)
Email (required)