MAZZOTTI IBIS 3145

1-1

Обприскувач самохідний MAZZOTTI IBIS 3145 LP

• Ємність бака 3150 л
• Штанги шириною від 24 до 28 м з повітряним рукавом чи без нього
• Привід на 2 або 4 колеса та двошвидкісна коробка передач
• Кліренс висотою 1,50 — 1,80 м
• Регулювання ширини осей в залежності від виду культури
• Управління штангами за допомогою комп’ютерної системи DPA
• Ультра-низька вага та компактний розмір
• Незалежна амортизація дозволяє працювати на швидкості до 30 км/год.
• Достатнє освітлення для роботи вночі вже в базовій комплектації

1-5

IBIS 3150 LP має кліренс в базовій комплектації 1500мм, на вибір можливий кліренс 1700 и 1800 дозволяє підібрати оптимальний варіант для всіх зернових культур. В особливості для високорослих культур, таких як ріпак, соняшник та кукурудза, де високий кліренс спрямований на запобігання пошкодженню культури в процесі обробки.

Підвіска

Незалежна гідравлічна задня підвіска та незалежна передня підвіска трикутного типу. Безпека та комфорт на дорозі та висока швидкість роботи — понад 20км/ч.

Рама

Особлива увага приділена захисту від корозії. Повний цикл захисного покриття включає, окрім піскоструменевої обробки, 8 циклів очищення, 2 антикорозійних покриття та 2 шари порошкового безрозчинникового епоксидного лаку з запіканням його при температурі 190°С.

Smart drive system — інтелектуальна система приводу11

Машина поставляється у виконанні з 2-ма задніми ведучими колесами або з 4-ма ведучими колесами для роботи на екстремально-важких ґрунтах та у пересічній місцевості. Комплектація повного приводу включає інтелектуальну атипробуксовочну систему, що гарантує безперервно оптимальний режим руху.

1-6

                 Змінна колія

Колія може бути механічно змінена від 225 до 300см, що дозволяє використовувати машину для найрізноманітніших культур

                                                                        Радіус розвороту

Радіус розвороту IBIS 3145 складає тільки 5200мм, що є важливою характеристикою маневреності машини на полі та дорозі.

                                                                                      1-7Двигун Perkins 145 к.с.

Надійний та потужний, розміщений в ексклюзивному та компактному відсіку. Легкий доступ для обслуговування та забезпечує відмінний акустичний комфорт. Окрему контури охолодження двигуна, гідравлічного масла та кондиціонування повітря.

Найвища якість гідравлічних компонентів без компромісів – гідромотори Poclain та гідронасоси Sauer – надійність від світових лідерів

                                                                        Паралелограм ний механізм штанги1-8

Паралелограм ний механізм з широкою амплітудою коливань від 500 до 2300 мм є опорою для штанг шириною до 28 м с повітряною підтримкою або без неї. Завжди оптимальна відстань від сопло форсунки до площини обприскування.

Паралелограм підтримки штанги разом з амортизованою підвіскою відповідає за пом’ягчення різких коливань виникаючих при русі на пересічній місцевості

12                                                              Комп’ютер управління функціями обприскування

Компанія Mazzotti включила комп’ютер Bravo 400s в стандартну комплектацію. На дисплеї розміром 5.7”
Відображується вся необхідна інформація. Даний екран також може бути до оснащений функцією GPS з автоматичним блокуванням секцій штанги оприскувача в місцях де обробку вже було проведено.
Легке зберігання даних про виконану роботу: внутрішня пам’ять 2 GB, 2 USB-порти та SD роз’єми.

1-9

 

Управління з рівня ґрунту

Дозволяє виконувати всі команди заповнення та промивки без необхідності використання драбини. Попередній змішувач з системою швидкого зливу з гідравлічним підйомом/опусканням, оснащений промивними форсунками для каністр та самого баку змішувача.

                                                              1-10

                                                                        Штанги

Модель 3145 LP випускається з Ti-Mгеометрією, системою гідропневматичної амортизації (з азотним акумулятором) та ефективну систему самовирівнювання. Таке виконання, разом з амортизую чим паралелограм ним механізмом та незалежною підвіскою коліс дозволяє працювати на високій робочій швидкості без втрати якості обприскування. Система незалежного складування штанг дозволяє долати перешкоди в процесі роботи. Запобіжне з’єднання секцій запобігає ушкодженню штанги у випадку різких поштовхів форсунки розміщені всередині штанги та повністю захищені від контакту з перешкодою.

Комплектація системою повітряної підтримки можлива як для стальної штанги з порошковим покриттям, так і для штанг з нержавіючої сталі.
Регулювання обертів турбіни дозволяє встановлювати необхідну кількість повітря, виходячи від потреби в ньому та разом з можливістю регулювання напрямку подачі повітря (регулювання кута повітряного сопла) дозволяє мінімізувати ефект зносу робочого розчину при роботі в несприятливих умовах та покращує розподілення на культурах з густою листовою масою

                                                           1-14

                                                                      AUTO BOOM

Система автоматичного вирівнювання штанг за допомогою 4 сенсорів система працює з клапанами зміни геометрії штанг та системи паралелограм ного підйому регулюючи положення штанг відносно рівня ґрунту.

Видео на нашем сайте

Оставьте комментарий

КОММЕНТАРИИ (required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Name (required)
Email (required)