MAZZOTTI MAF 4240

9

Обприскувач самохідний MAZZOTTI MAF 4240

Агресивний дизайн, кліренс від 1250 — 1750 мм. Нові обприскувачі MAF спроектовані таким чином, щоб при штангах шириною до 40 м максимальна транспортна ширина машини складала 2,55 м, що дозволяє їм вільно, без будь-яких обмежень рухатись по всім дорогах світу.

Три варіанти кліренсу

10

Для того, щоб краще відповідати різноманітним вимогам сільськогосподарських культур новий модельний ряд MAF виробляється в трьох варіантах виконання за кліренсом – з вільним простором між днищем оприскувача та рівнем ґрунту 1250 мм, з вузькою колією від 1800 мм до 2500 мм для овочівництва та квіткарства, як і в виконанні з кліренсом 1500 мм та 1750 мм для колії від 2250 мм до 3000 мм для роботи на великих просторах та високих сільськогосподарських культур (кукурудза, ріпак, соняшник та ін.).

Рама

Особлива увага приділена захисту від корозії. Повний цикл захисного покриття включає, окрім піскоструменевої обробки, 8 циклів очищення, 2 антикорозійних покриття та 2 шари порошкового безрозчинникового епоксидного лаку з запіканням його при температурі 190°С.

Міцні штанги з Z-подібного профілю з механізмом паралелограма

3

Потужні штанги обприскувача виготовлені з високоякісного металу високого ступе-ню антикорозійної обробки, також з нане-сеним епоксидним покриттям. Виконання штанги з Z-профілю забезпечує максимум стійкості до скручування. Новий механізм паралелограма забезпечує оптимальний розподіл речовини при будь-якій висоті обприскування, при цьому штанга завжди залишається в безпосередній близькості до оптимальної осі обприскування.

 Бездоганна маневреність

4

Система 4-ох рульових коліс у повному приводі поєднана зі зменшеною колісною базою 3600 мм та незалежною гідропневматичною підвіскою, пояснюють виняткові технічні якості нового MAF : легкість на поворотах і при виконанні маневрів. Управління колесами здійснюється в 3-ох режимах: Передні колеса, Всі колеса, Крабовий хід. Можливий кліренс: 1300, 1500 та 1750 мм

  Комфортні умови роботи

5

Обприскувач MAF дозволяє скористатися всіма перевагами кабіни CLAAS останнього покоління: просторість, виняткова звукоізоляція (рівень 67Дб), відмінна оглядовість, пасажирське сидіння, централізоване освітлення, пневматичне сидіння Krammer, строгий і елегантний внутрішній дизайн та передова система клімат-контролю.Також встановлено Hi-Fi CD-магнітола та радіо. Сходи в кабіну керуються гідравлічно

  Електронне управління з GPS та автоматичними секціями

12

Всі процеси управління машиною та процесом обприскування повністю автоматизовані та здійснюються з кабіни водія за допомогою компютера останнього покоління ARAG Bravo 400S з вбудованим GPS навігатором та системою автоматичного вимикання секцій.Основні функції: зміна норми внесення, контроль кількості внесення, електронні карти полів, розрахунок полів, відеоконтроль за штангами і т.д.Компанія Mazzotti включила комп’ютер Bravo 400s в стандартну комплектацію. На дисплеї розміром 5.7” Відображується вся необхідна інформація. Легке зберігання даних про виконану роботу: внутрішня пам’ять 2 GB, 2 USB-порти та SD роз’єми.

Інтелектуальна система приводу11

Машина поставляється у виконанні з 2-ма задніми видучими колесами або з 4-ма ведучими колесами для роботи на екстремально-важких ґрунтах та у пересічній місцевості. Комплектація повного приводу включає інтелектуальну атипробуксовочну систему, що гарантує безперервно оптимальний режим руху.

Двигун Perkins САТ 6 238 к.с.

Надійний та потужний, розміщений в ексклюзивному та компактному відсіку. Легкий доступ для обслуговування та забезпечує відмінний акустичний комфорт. Окрему контури охолодження двигуна, гідравлічного масла та кондиціонування повітря.

Управління з рівня ґрунту

Дозволяє виконувати всі команди заповнення та промивки без необхідності використання драбини. Попередній змішувач з системою швидкого зливу з гідравлічним підйомом/опусканням, оснащений промивочними форсунками для каністр та самого баку змішувача. Оператор за бажанням може встановити висоту змішувача над грунтом має можливість регулювати з пульту продуктивність насосу, оберти двигуна та клапанам змішування та заправки

8

ВИДЕО ДЛЯ ПРОСМОТРА

Оставьте комментарий

КОММЕНТАРИИ (required)

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Name (required)
Email (required)