Spray Flagman — 3000 — 28 ua

Обприскувач причіпний Spray

Flagman — 3000 — 28Русскийязык

ОТРИМАЙ КОМПЕНСАЦІЮ 25%

за покупку обприскувачів SPRAY виробництва ТОВ «НВП «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Штанги Spray 28 м для обприскувачів 

Переваги нашої штанги полягають в наступних особливостях: 

Штанга має збалансовану масу, що дозволяє уникнути пошкоджень і зайвого тиску на грунт. Виготовлена ​​з високоякісного металу з високим ступенем антикорозійного покриття.

1. Штанга гідравлічна, підйом і розкладання здійснюється за допомогою гідравліки трактора.

2. Механізм параллелограммной підвіски з двома гідроциліндрами дозволяє плавно змінювати висоту штанги від 0,6 до 2,3 метра навіть під час руху. 

3. Штанга не плоска, в розрізі перша несуча секція виготовлена у вигляді трапеції (що дозволяють жорстко скріпити конструкцію) друга і третя секція має об’ємну конструкцію у вигляді силового трикутника.

4. Унікальна особливість штанги Spray. Кожне крило обладнано незалежною підвіскою, блок амортизаторів і пружин виключає пошкодження в місцях кріплення до задньої рамці.

5. Штанга має Маятниковий механізм стабілізації.  Працює за принципом маятника, гасить всі коливання за рахунок маси протилежного крила. 

6. Стабілізація маятника збалансованна завдяки газомаслянним камазовським і пружинним амортизаторам двостороннього типу дії що робить роботу штанги більш плавною.

7. Штанга обладнана «Механізмом компенсації горизонтальних навантажень». Під час набору швидкості крила по інерції йдуть назад, а під час зупинки вперед, механізм за допомогою пружин приймає на себе всі динамічні навантаження.

8. З огляду на ширину і масу крил, штанга 24 і 28 м обладнана «тросовий механізм» , він дозволяє стабілізувати роботу крил на нерівних ділянок і задіяти більше маятник.

9. При зіткненні з перешкодою крайніх запобіжних секцій допускає відхилення секцій до 90˚ в горизонтальній площині з наступним поверненням в початкове положення.

Кут нахилу

конструкція передбачає установку додаткового обладнання яке дозволяє регулювати кут нахилу штанги під час руху з огляду на ландшафт поля. (Додаткова опція)

Поліетиленовий бак

має захист від ультрафіолетового впливу. У баку встановлені два інжекторних змішувача які підтримують постійну концентрацію робочої рідини. Також можлива установка форсунок промивання бака з окремою ємністю для чистої води на 170 літрів.

Кліренс і колія:

Плавне регулювання ширини колії від 1400 мм до 1800 мм дозволяє використовувати обприскувачі також для овочівництва та просапних культур. Колеса великого діаметру R32, R42 дозволяють працювати на підвищеній швидкості і забезпечують кліренс 550-650 мм.

Комплект «Лінійного очищення«

Система лінійного очищення включає в себе установку додаткових фільтрів на кожну із секцій крила, що дозволяє більш якісно відчистити рідина до надходження до розпилювачів.

Устаткування

італійських і німецьких виробників забезпечує надійну і безперебійну роботу гідрокоммунікацій обприскувача. Система автоматичного контролю і управління Bravo забезпечує рівномірну норму виливу по всій площі поля незалежно від швидкості, а GPS-навігатор виключає появу кишень і повторних обробок площ, полегшує роботу оператора.

jhmjb

Техничні характеристики:

 

1. Ширина захвату , м 28
2. Бак, л 3000
3. Насос Annovi Reverberi , л/мин 250
4. Шини 9.5 R42
5. Ширина колії, мм  1400-2100
6. Кліренс, мм 650
7. Вага з порожнім баком, кг 1900
8. Рабоча висота штанги, мм 700-2300
9. Продуктивність, га/час 10,6-25,8
10. Примусова заправка баку Промивка баку                        Лінійна очистка                       встановлено
11. Комп’ютер норми виливу  ARAG опція
12. Міксер робочої рідини опція
13. GPS навігатор опція