Spray Flagman — 3000 — 28 ua

Обприскувач причіпний Spray

Flagman — 3000 — 28Русскийязык

 

ОТРИМАЙ КОМПЕНСАЦІЮ 25%

за покупку обприскувачів SPRAY виробництва ТОВ «НВП «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Для кращої відповідності вимогам клієнтів новий модельний ряд SPRAY випускається в дев’яти варіантах комплектації:

Штанги 

мають збалансовану масу, що дозволяє уникнути пошкоджень і зайвого тиску на грунт. Виготовлена з високоякісного металу з високим ступенем антикорозійного покриття. Гідравлічна штанга має об’ємну конструкцію з маятниковим механізмом стабілізації і гідромеханічною системою гасіння коливань. Механізм параллелограммной підвіски з двома гідроциліндрами дозволяє плавно змінювати висоту штанги від 0,7 до 2,3 метра навіть під час рух

Механізм захисту штанги

обладнаний незалежною підвіскою кожного крила, блок амортизаторів і пружин виключає пошкодження в місцях кріплення до задньої рамки і робить роботу штанги більш плавною. При зіткненні з перешкодою допускає відхилення штанги до 90˚ в горизонтальній площині з наступним поверненням в початкове положення.

Поліетиленовий бак

має захист від ультрафіолетового впливу. У баку встановлені два інжекторних змішувача які підтримують постійну концентрацію робочої рідини. Також можлива установка форсунок промивання бака з окремою ємністю для чистої води на 170 літрів.

Кліренс і колія:

Плавне регулювання ширини колії від 1400 мм до 1800 мм дозволяє використовувати обприскувачі також для овочівництва та просапних культур. Колеса великого діаметру R32, R42 дозволяють працювати на підвищеній швидкості і забезпечують кліренс 550-650 мм.

Кут нахилу

конструкція передбачає установку додаткового обладнання яке дозволяє регулювати кут нахилу штанги під час руху з огляду на ландшафт поля. (Додаткова опція)

Висота штанги до 2,30 м.

незначні зміни в конструкції штанги дозволяють проводити обробку культур на висоті до 2 м 30 см.

Комплект «Лінійного очищення«

Система лінійного очищення включає в себе установку додаткових фільтрів на кожну із секцій крила, що дозволяє більш якісно відчистити рідина до надходження до розпилювачів.

Устаткування

італійських і німецьких виробників забезпечує надійну і безперебійну роботу гідрокоммунікацій обприскувача. Система автоматичного контролю і управління Bravo забезпечує рівномірну норму виливу по всій площі поля незалежно від швидкості, а GPS-навігатор виключає появу кишень і повторних обробок площ, полегшує роботу оператора.

jhmjb

Техничні характеристики:

 

1. Ширина захвату , м 28
2. Бак, л 3000
3. Насос Annovi Reverberi , л/мин 250
4. Шини 9.5 R42
5. Ширина колії, мм  1400-2100
6. Кліренс, мм 650
7. Вага з порожнім баком, кг 1900
8. Рабоча висота штанги, мм 700-2300
9. Продуктивність, га/час 10,6-25,8
10. Примусова заправка баку Промивка баку                        Лінійна очистка                      Інжекторні обприскувачі встановлено
11. Комп’ютер норми виливу  ARAG опція
12. Міксер робочої рідини опція
13. GPS навігатор опція