Spray PROFI-2000/2500/3000-21 ua

Обприскувач причіпний

Spray PROFI — 2000 / 2500 / 3000 — 21 мРусский язык

ОТРИМАЙ КОМПЕНСАЦІЮ 25%

за покупку обприскувачів SPRAY виробництва ТОВ «НВП «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

Штанги Spray 21 м 

Переваги нашої штанги полягають в наступних особливостях: 

Штанга має збалансовану масу, що дозволяє уникнути пошкоджень і зайвого тиску на грунт. Виготовлена ​​з високоякісного металу з високим ступенем антикорозійного покриття.

1. Штанга гідравлічна, підйом і розкладання здійснюється за допомогою гідравліки трактора.

2. Механізм параллелограммной підвіски з двома гідроциліндрами дозволяє плавно змінювати висоту штанги від 0,6 до 1,7 метра навіть під час руху. При замовленні додаткової опції висоту можна збільшити до 2 м 30 см.

3. Штанга не плоска, в розрізі секції мають об’ємну конструкцію у вигляді силового трикутника (що дозволяює жорстко скріпити конструкцію).

4. Унікальна особливість штанги Spray. Кожне крило обладнано незалежною підвіскою, блок амортизаторів і пружин виключає пошкодження в місцях кріплення до задньої рамці.

5. Штанга має Маятниковий механізм стабілізації.  Працює за принципом маятника, гасить всі коливання за рахунок маси протилежного крила. 

6. Стабілізація маятника збалансованна завдяки газомаслянним камазовським і пружинним амортизаторам двостороннього типу дії що робить роботу штанги більш плавною.

7. Штанга обладнана «Механізмом компенсації горизонтальних навантажень». Під час набору швидкості крила по інерції йдуть назад, а під час зупинки вперед, механізм за допомогою пружин приймає на себе всі динамічні навантаження.

8. З огляду на ширину і масу крил, штанга 24 і 28 м обладнана «тросовий механізм» , він дозволяє стабілізувати роботу крил на нерівних ділянок і задіяти більше маятник.

9. При зіткненні з перешкодою крайніх запобіжних секцій допускає відхилення секцій до 90˚ в горизонтальній площині з наступним поверненням в початкове положення.

Кут нахилу

конструкція передбачає установку додаткового обладнання яке дозволяє регулювати кут нахилу штанги під час руху з огляду на ландшафт поля. (Додаткова опція)

Поліетиленовий бак

має захист від ультрафіолетового впливу. У баку встановлені два інжекторних змішувача які підтримують постійну концентрацію робочої рідини. Також можлива установка форсунок промивання бака з окремою ємністю для чистої води на 170 літрів.

Кліренс і колія:

Плавне регулювання ширини колії від 1400 мм до 1800 мм дозволяє використовувати обприскувачі також для овочівництва та просапних культур. Колеса великого діаметру R32, R42 дозволяють працювати на підвищеній швидкості і забезпечують кліренс 550-650 мм.

Комплект «Лінійного очищення«

Система лінійного очищення включає в себе установку додаткових фільтрів на кожну із секцій крила, що дозволяє більш якісно відчистити рідина до надходження до розпилювачів. (Додаткова опція)

Устаткування

італійських і німецьких виробників забезпечує надійну і безперебійну роботу гідрокоммунікацій обприскувача. Система автоматичного контролю і управління Bravo забезпечує рівномірну норму виливу по всій площі поля незалежно від швидкості, а GPS-навігатор виключає появу кишень і повторних обробок площ, полегшує роботу оператора.

jhmjb

Техничні характеристики:

1. Ширина захвату , м 21
2. Бак, л 2000/2500/3000
3. Насос Annovi Reverberi , л/мин 160
4. Шини 9.5 R42
5. Ширина колії, мм  1400-1800
6. Кліренс, мм 650
7. Вага, кг 1700
8. Робоча висота штанги, мм 600-1800
9. Заправка бака/промивка бака опція
10. Комп’ютер   ARAG опція
11. GPS навігатор опція
12. Міксер 20л з пристроєм для промивання каністр опція